– 🟩Program „Cyfrowa Gmina” 💻- promesa dla Gminy Strzelce 116 760 zł.

🟨We wtorek, 11 stycznia, sekretarz stanu w KPRM Adam Andruszkiewicz spotkał się w Zgierzu z samorządowcami województwa łódzkiego.

🟥W Zgierskim Ośrodku Kultury samorządowcy odebrali promesy na ponad 22,5 mln złotych w ramach programu „Cyfrowa gmina”💻.

🟦Wójt Gminy Strzelce Tomasz Grabowski odebrał z rąk m. in. sekretarza stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Adama Andruszkiewicza promesę o wartości 116 760 złotych dla Gminy Strzelce w ramach programu „Cyfrowa gmina”💻.Program ma pomóc w zapewnieniu sprzętu 💻i oprogramowania potrzebnego do sprawnego funkcjonowania samorządów w obszarze cyfryzacji. Pozyskane środki gmina może wykorzystać na zakup sprzętu komputerowego💻, oprogramowania oraz szkolenia dla pracowników.

🟨Wysokość dofinansowania uzależniona jest od liczby mieszkańców i zamożności gminy.