Warning: file_put_contents(//wp-content/uploads/pe-public-institutions/css/theme.css): failed to open stream: Permission denied in /wp-content/plugins/pe-public-institutions-plugin/less-compiler/Cache.php on line 123

– DZIEŃ DZIECKA – „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” Janusz Korczak

4 czerwca 2024 roku w Szkole Podstawowej im. Szarych Szeregów oraz w Gminnym Przedszkolu w Strzelcach miało miejsce wydarzenie najbardziej wyczekiwane przez wszystkich uczniów – Dzień Dziecka. Dyrektor szkoły Pani Jolanta Piotrowicz-Albiniak, oraz Wójt Gminy Strzelce Pan Tomasz Grabowski złożyli uczniom z serca płynące życzenia, aby uśmiech gościł na ich twarzach, a każdy dzień był pełen odkryć, przygód i radości, by dzieciństwo trwało jak najdłużej i spełniały się wszystkie marzenia.
Przedszkolne obchody Dnia Dziecka zapoczątkował występ rodziców dzieci z oddziału przedszkolnego. Wspaniali Rodzice zaprezentowali swoje zdolności aktorskie i taneczne. Nie dało się ukryć, że w niektórych drzemią prawdziwe talenty. Pani dyrektor przedszkola Iwona Kaczmarska podziękowała rodzicom za tak udany występ oraz wręczyła pamiątkowe dyplomy. Wszystkim dzieciom – tym małym i trochę większym – życzyła dużo uśmiechu, nie tylko w dniu ich święta, ale przez cały rok!
Smakołyki, zabawa i atrakcje – tak w trzech słowach można opisać to co działo się na zielonym boisku. Animexowy Berlinkowóz częstował kultowymi hot-dogami ulubionymi przez wszystkie dzieci. Wesołe harce na dmuchanych zjeżdżalniach i zamkach, skoki na eurobungee przeplatały się z zabawami prowadzonymi przez organizatorów Brokat i Leo Market. Były zabawy z chustą animacyjną, tańce, przeciąganie liny i konkursy, a także strefa tatuaży i malowanie buziek oraz zaplatanie warkoczyków. Każdy mógł zabawić się w animatora i puszczać ogromne bańki mydlane. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również pokazy wyposażenia wozów strażackich oraz sprzętu z Jednostek OSP Muchnice Nowe oraz OSP Klonowiec Stary.
Pogoda w tym dniu była piękna i słoneczna. Było dużo radości, emocji płynących ze zdrowej rywalizacji i wspólnie spędzonego czasu. Uśmiechy dzieci na zdjęciach z fotorelacji stanowią dowód na to, że impreza była bardzo udana.

Dziękujemy:

  • Panu Wójtowi Gminy Strzelce Tomaszowi Grabowskiemu,
  • Dyrektorowi Gminnego Ośrodka Kultury w Strzelcach Markowi Sysce,
  • Firmie „Animex” za przepyszne HOT DOGI serwowane z słynnego już BERLINKOWOZU. Animex Foods jako firma odpowiedzialna społecznie, od lat włącza się aktywnie w różnego rodzaju akcje dobroczynne,
    za dofinansowanie festynu z okazji Dnia Dziecka
Back to top