Warning: file_put_contents(//wp-content/uploads/pe-public-institutions/css/theme.css): failed to open stream: Permission denied in /wp-content/plugins/pe-public-institutions-plugin/less-compiler/Cache.php on line 123

– Folklorystyczne wyst─Öpy­čÖé

­čöÂZespo┼éy ┼Ťpiewacze ÔÇ×StrzelceÔÇŁ i ÔÇ×KlonowiankiÔÇŁ oraz solista Tadeusz Sobczyk, 28 maja 2022 roku, wzi─Ö┼éy udzia┼é w V Biesiadzie z Kultur─ů, kt├│rej organizatorem by┼é ┼╗ychli┼äski Dom Kultury, a patronat nad ni─ů obj─ů┼é Grzegorz Ambroziak ÔÇô Burmistrz Gminy ┼╗ychlin.
­čöĚG┼é├│wnymi za┼éo┼╝eniami i celami Przegl─ůdu by┼éo zaprezentowanie dorobku zespo┼é├│w artystycznych, kapel ludowych, solist├│w i duet├│w oraz piel─Ögnowanie tradycji biesiadnych i ludowych.
­čöÂGrupy z naszej gminy: ÔÇ×StrzelceÔÇŁ (kier. Ewa Karbowska), ÔÇ×KlonowiankiÔÇŁ (kier. Alicja Solarska) i solista Tadeusz Sobczyk, dzia┼éaj─ůce pod patronatem Gminnego O┼Ťrodka Kultury w Strzelcach, wspaniale zaprezentowa┼éy si─Ö na ┼╝ychli┼äskiej scenie, a ich repertuar spotka┼é si─Ö z gor─ůcym przyj─Öciem licznie zgromadzonej publiczno┼Ťci.­čĹĆ

Back to top