Innowacyjna firma – wsparcie dla przedsiębiorstw z Funduszy Europejskich

Lokalny Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie łódzkim zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym pn. „Innowacyjna firma – wsparcie dla przedsiębiorstw z Funduszy Europejskich”.

Najbliższe spotkanie informacyjne odbędzie się w następującym terminie:

  • 14 sierpnia 2019 roku w godz. 10:00 – 12:00 (rekrutacja od godziny 9:45), sala konferencyjna Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Sieradzu, ul. Rynek 14.

Czytaj więcej o Innowacyjna firma – wsparcie dla przedsiębiorstw z Funduszy Europejskich

Promocja folkloru

3 sierpnia 2019 roku zespoły śpiewacze „Strzelce” i „Klonowianki” uczestniczyły w prezentacjach konkursowych „Zaskocz nas… na ludowo” w Rowach, których głównym organizatorem było Centrum Kultury Gminy Ustka. Organizatorzy przeglądu zapewnili uczestnikom atrakcyjne nagrody i okolicznościowe dyplomy, a jego głównym celem była prezentacja twórczości     i działalności artystycznej osób z terenów wiejskich. Czytaj więcej o Promocja folkloru

Wakacyjne wyjazdy

Na początku sierpnia Gminny Ośrodek Kultury wspólnie z Gminną Biblioteką Publiczną  w Strzelcach zorganizował dwie atrakcyjne wycieczki, w których uczestniczyło kilkadziesiąt dzieci z terenu naszej gminy.

Pierwszym etapem letniej eskapady była wizyta w Zakątku Odkrywców, gdzie najmłodsi poznali pod fachowym okiem instruktorów  zasady rządzące światłem i wykonali własne kalejdoskopy. Czytaj więcej o Wakacyjne wyjazdy

ROZMIAR CZCIONKI