Warning: file_put_contents(//wp-content/uploads/pe-public-institutions/css/theme.css): failed to open stream: Permission denied in /wp-content/plugins/pe-public-institutions-plugin/less-compiler/Cache.php on line 123

– Inicjatywa Firm Rodzinnych realizując motto “Łączymy By Budować”, jako Patron wydarzenia serdecznie zaprasza na pierwsze Kutnowskie Forum Gospodarcze.

Kutnowskie Forum Gospodarcze to nowa inicjatywa dedykowana przedsiębiorcom z Kutna i regionu kutnowskiego. Pierwsza edycja wydarzenia odbędzie się 26 września 2023 r. w godzinach 11:00 – 15:30 w Centrum Teatru, Muzyki i Tańca (Teatralna 1, 99-300 Kutno).

Organizatorami forum są: Miasto Kutno, Łódzki Instytut Technologiczny (ŁIT) Łukasiewicz oraz Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Tegoroczna edycja Forum, za sprawą współpracy z ŁIT Łukasiewicz otrzymała patronat honorowy Ministra Edukacji i Nauki.

Tematem przewodnim wydarzenia będzie innowacyjność w biznesie, co lokalnie realizuje hasło tegorocznego Zjazdu Firm Rodzinnych U-RODZINY 2023. Nawiązań i zaproszeń na U-RODZINY nie zabraknie.

Integralną częścią Forum będzie konferencja „Nauka dla Biznesu – Nowe Perspektywy“. Przedstawiciele Łódzkiego Instytutu Technologicznego Łukasiewicz opowiedzą jakie korzyści mogą czerpać przedsiębiorcy ze współpracy z naukowcami oraz jakimi efektami mogą się już pochwalić obie strony.

Reprezentanci Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej będą przekonywać biznes do rozwoju ze wsparciem specjalnej strefy ekonomicznej w ramach programu Polska Strefa Inwestycji, a firma TRI Sp. z o.o. pokaże gdzie szukać funduszy na rozwój firm w zakresie robotyzacji, automatyzacji i cyfryzacji.

Innowacyjność wkracza także w obszary budowania wizerunku przez pracodawców, dlatego w trakcie forum dowiemy się jakie korzyści niesie ze sobą wykorzystanie sztucznej inteligencji w działaniach pracodawcy w social mediach (Linkedin).

Forum zostanie zwieńczone panelem dyskusyjnym dotyczącym innowacyjność firm lokalnych i ich wpływu na wzrost potencjału gospodarczego w regionie, przygotowanym przez Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. Panelistami będą reprezentanci firm rodzinnych z Kutna i okolic w tym Anna Stańdo-Iwanowska, członek Zarządu IFR oraz inni członkowie.

Back to top