Warning: file_put_contents(//wp-content/uploads/pe-public-institutions/css/theme.css): failed to open stream: Permission denied in /wp-content/plugins/pe-public-institutions-plugin/less-compiler/Cache.php on line 123

– JUBILEUSZ ZŁOTYCH GODÓW!

9 lipca 2021 roku, w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Strzelce, spotkały się cztery pary małżeńskie, które 50 lat temu ślubowały sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską.

Złote Gody to niezwykłe wydarzenie nie tylko dla Jubilatów, ale również dla ich rodzin oraz przyjaciół, to 50 lat pożycia małżeńskiego.

W tej doniosłej uroczystości uczestniczył m.in. Tomasz Grabowski– Wójt Gminy Strzelce, który wspólnie z Panią Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego wręczyli Jubilatom przyznane przez Prezydenta RP medale „Za długoletnie pożycie małżeńskie”.

Dostojnymi Jubilatami byli:

TERESA I HENRYK DZIERŻAWSCY

JADWIGA I LEON KŁOSIEWSCY

ELŻBIETA I WIKTOR MIERZWIŃSCY

TERESA I JAN WASIELEWSCY

Szanowni Jubilaci

Wspólnie przeżyte 50 lat to symbol wierności i miłości rodzinnej, to dowód wzajemnego zrozumienia i istoty związku małżeńskiego. To również wzór i piękny przykład dla młodych pokoleń wstępujących w związki małżeńskie.

Udział w takiej uroczystości to dla nas wszystkich ogromny zaszczyt. Ten szczególny jubileusz jest dowodem na to, jak ważna w życiu jest miłość i bliskość drugiej osoby.

Serdecznie państwu gratuluję i życzę, by kolejne lata upływały w szczęściu, zdrowiu i miłości. Dzisiaj, dzięki Wam Drodzy Jubilaci, możemy wspólnie cieszyć się Waszym szczęściem i brać z Was przykład. Cierpliwość, miłość, szacunek i zrozumienie, to najlepszy sposób na to, aby przeżyć ze sobą pół wieku. Patrząc na Was po tylu latach wspólnego życia, każdy zapewne chciałby dożyć tej pięknej rocznicy. Życzymy Wam wszystkiego najlepszego i jeszcze wielu takich jubileuszy !!!

Jubilaci podziękowali sobie za przeżycie tych wszystkich dni we wzajemnej miłości, na dobre i na złe. Spotkanie odbyło się w miłej i serdecznej atmosferze, były gratulacje, życzenia, kwiaty, tort, tradycyjna lampka szampana oraz łzy wzruszenia w oczach Jubilatów i ich Najbliższych.

Back to top