Warning: file_put_contents(//wp-content/uploads/pe-public-institutions/css/theme.css): failed to open stream: Permission denied in /wp-content/plugins/pe-public-institutions-plugin/less-compiler/Cache.php on line 123

– Piłkarski turniej z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości

13 czerwca 2018 roku na boisku „Orlik” w Strzelcach odbył się międzyklasowy turniej piłki nożnej z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości, którego organizatorem był urząd gminy, szkoła podstawowa oraz ośrodek kultury.

W turnieju wzięło udział 5 drużyn, a zwycięzcą sportowych zmagań została klasa III bg, która wyprzedziła młodych piłkarzy z klasy II abg i VII a.

Trofea sportowe dla najlepszych drużyn wręczył Wójt Gminy Strzelce Tadeusz Kaczmarek wspólnie  z Dyrektor Szkoły Podstawowej w Strzelcach Jolantą Piotrowicz-Albiniak.

Koordynatorami tych pasjonujących rozgrywek byli nauczyciele wychowania fizycznego  z miejscowej szkoły – Paweł Kacprzak, Janusz Karbowski i Damian Lech.

Back to top