Warning: file_put_contents(//wp-content/uploads/pe-public-institutions/css/theme.css): failed to open stream: Permission denied in /wp-content/plugins/pe-public-institutions-plugin/less-compiler/Cache.php on line 123

– ‼️ Informacja Naczelnika Urzędu Skarbowego w Kutnie‼️


Szanowni Państwo,
Naczelnik Urzędu Skarbowego w Kutnie informuje, że od 10 stycznia 2022 r. w godzinach 8.00-19.00 pracownicy tut. Organu podatkowego udzielają informacji o nowych rozwiązaniach podatkowych zawartych w Polskim Ładzie. Informację będzie można uzyskać w urzędzie skarbowym osobiście lub kontaktując się telefonicznie. Można umówić się na wizytę w urzędzie skarbowym dotyczącą zmian podatkowych wprowadzonych Polskim Ładem, korzystając z usługi rezerwacji na stronie http://wizyta.podatki.gov.pl.
Ponadto na stronie internetowej Ministerstwa Finansów https://www.gov.pl/web/finanse, https://wiecejwportfelach.gov.pl/kalkulator/ oraz https://www.podatki.gov.pl/polski-lad/ można znaleźć wszystkie aktualne informacje dotyczące wprowadzonych zmian podatkowych oraz skorzystać ze spotkań online na Lievchat dla księgowych.

                       Z wyrazami szacunku
                        Kierownik Działu
                      Agnieszka Lewandowska
Back to top