– 馃挍馃挋PRZEDSTAWIAMY LIST臉 PRODUKT脫W I 艢RODK脫W, KT脫RE MOG膭 BY膯 PRZEKAZANE POTRZEBUJ膭CYM NA URAINIE 馃嚭馃嚘

馃挍馃挋Gmina Strzelce przy艂膮cza si臋 do akcji pomocowej dla ofiar wojny na Ukrainie. Pomagamy jak mo偶emy, czyli:
馃數 Prowadzimy zbi贸rk臋 dar贸w, kt贸re zostan膮 przetransportowane na Ukrain臋 i/lub dla potrzebuj膮cych na granicy Polsko – Ukrai艅skiej.
馃煛Publikujemy list臋 potrzebnych rzeczy oraz zwracamy si臋 do mieszka艅c贸w Gminy Strzelce z pro艣b膮, aby pomogli nam zebra膰 jak najwi臋cej dar贸w.
馃數W razie pyta艅 prosimy o kontakt: 509591503 lub 24 356 66 13 GOPS Strzelce, 24 356 66 01 sekretariat UG Strzelce.
馃煛Dary mo偶na przynosi膰 do Urz臋du Gminy w Strzelcach w godzinach pracy: poniedzia艂ek, wtorek, 艣roda, czwartek, pi膮tek 7:00- 15:00 馃挍馃挋
Poni偶ej lista potrzebnych rzeczy.
馃挍DZI臉KUJEMY ZA OKAZAN膭 POMOC I WSPARCIE馃挋