Warning: file_put_contents(//wp-content/uploads/pe-public-institutions/css/theme.css): failed to open stream: Permission denied in /wp-content/plugins/pe-public-institutions-plugin/less-compiler/Cache.php on line 123

– ­čö┤Konkurs ÔÇ×Granty So┼éeckie 2023ÔÇŁ – Rozstrzygni─Öty!

­ččóPodczas 58 sesji Sejmiku Wojew├│dztwa ┼ü├│dzkiego zosta┼éa przyj─Öta uchwa┼éa w sprawie udzielenia pomocy finansowej gminom, laureatom konkursu ÔÇ×Granty So┼éeckie 2023ÔÇŁ.
­ččíDo pi─Öciu so┼éectw po┼éo┼╝onych w gminie Strzelce trafi─ů dodatkowe fundusze na sfinansowanie zg┼éoszonych do realizacji projekt├│w w konkursie Marsza┼éka Wojew├│dztwa ┼ü├│dzkiego ÔÇ×Granty So┼éeckie 2023ÔÇŁ.
­čöÁ5 zwyci─Öskich so┼éectw to Aleksandr├│w, D┼éugo┼é─Öka, Marian├│w, Rejmont├│w, Wola Raciborowska.
ÔťůSo┼éectwo Aleksandr├│w z┼éo┼╝y┼éo wniosek pn. ÔÇ×Zakup altanyÔÇŁ, kt├│ry zak┼éada zakup altany na teren przy ┼Ťwietlicy wiejskiej w Zarannie. Dzia┼éanie to ma na celu integracj─Ö lokalnej spo┼éeczno┼Ťci poprzez wsp├│lne sp─Ödzanie czasu wolnego.
ÔťůSo┼éectwo D┼éugo┼é─Öka z┼éo┼╝y┼éo wniosek pn. ÔÇ×Zakup krzese┼éÔÇŁ, kt├│ry zak┼éada zakup krzese┼é do ┼Ťwietlicy wiejskiej OSP w D┼éugo┼é─Öce.
ÔťůSo┼éectwo Marian├│w z┼éo┼╝y┼éo wniosek pn. Remont ┼ŤwietlicyÔÇŁ, kt├│ry zak┼éada remont ┼Ťwietlicy wiejskiej w miejscowo┼Ťci Muchn├│w.
ÔťůSo┼éectwo Rejmont├│w z┼éo┼╝y┼éo wniosek pn. ÔÇ×Wykonanie schod├│w oraz podjazdu do ┼Ťwietlicy stra┼╝ackiejÔÇŁ, kt├│ry zak┼éada wykonanie schod├│w oraz podjazdu dla os├│b niepe┼énosprawnych w ┼Ťwietlicy wiejskiej OSP Muchnice Nowe.
ÔťůSo┼éectwo Wola Raciborowska z┼éo┼╝y┼éo wniosek pn. ÔÇ×Zakup wyposa┼╝enia dla KGWÔÇŁ W├│lczyniankiÔÇŁ, kt├│ry zak┼éada zakup sto┼é├│w i krzese┼é, robota kuchennego, talerzy dla Ko┼éa Gospody┼ä Wiejskich.
­ččíKa┼╝dy z nagrodzonych grant├│w otrzyma dotacj─Ö w wysoko┼Ťci 12.000,00 z┼é!­čą░

­čöÁW imieniu Pana W├│jta Tomasz Grabowski sk┼éadamy szczeg├│lne wyrazy uznania Panu Grzegorz Schreiber – Marsza┼ékowi Wojew├│dztwa ┼ü├│dzkiego oraz Panu Zbigniew Linkowski – Wiceprzewodnicz─ůcemu Sejmiku Wojew├│dztwa ┼ü├│dzkiego za zaanga┼╝owanie i wspieranie naszych dzia┼éa┼ä w pozyskiwaniu funduszy i rozwoju Gmina Strzelce.


­ččóWszystkim so┼éectwom bior─ůcym udzia┼é w VII edycji Konkursu ÔÇ×Granty So┼éeckie 2023ÔÇŁ serdecznie gratulujemy!

Back to top