Warning: file_put_contents(//wp-content/uploads/pe-public-institutions/css/theme.css): failed to open stream: Permission denied in /wp-content/plugins/pe-public-institutions-plugin/less-compiler/Cache.php on line 123

– 馃煝Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w 艁owiczu zaprasza na bezp艂atne konsultacje z zakresu mo偶liwo艣ci uzyskania wsparcia ze 艣rodk贸w Unii Europejskiej w formule Mobilnych Punkt贸w Informacyjnych (MPI). Spotkania odbywaj膮 si臋 z inicjatywy Marsza艂ka Wojew贸dztwa 艁贸dzkiego Grzegorza Schreibera.

馃煛Podczas indywidualnych konsultacji, ka偶dy zainteresowany otrzyma informacj臋 m.in. w zakresie 艣rodk贸w na otwarcie dzia艂alno艣ci gospodarczej, dotacji i po偶yczek na rozw贸j firmy, wsparcia dla organizacji pozarz膮dowych, a tak偶e aktualnych i planowanych konkurs贸w w ramach Funduszy Europejskich. Przedstawimy mo偶liwo艣ci wsparcia na realizacj臋 w艂asnych pomys艂贸w oraz wyja艣nimy zasady ubiegania si臋 o wsparcie ze 艣rodk贸w unijnych.

鉁匥onsultacje odb臋d膮 si臋 27 maja 2022 r. w godz. 12:00 鈥 14:30 w Urz臋dzie Gminy Strzelce, (ul. Le艣na 1).

Zakres udzielanych konsultacji w ramach Mobilnego Punku Informacyjnego obejmuje m.in.:
馃敻艣rodki na otwarcie dzia艂alno艣ci gospodarczej,
馃敼dotacje i po偶yczki na rozw贸j prowadzonej dzia艂alno艣ci gospodarczej,
馃敻wsparcie z Funduszy Europejskich na lata 2014-2020,
馃敼konsultacje na etapie przygotowania projektu.

Back to top