Warning: file_put_contents(//wp-content/uploads/pe-public-institutions/css/theme.css): failed to open stream: Permission denied in /wp-content/plugins/pe-public-institutions-plugin/less-compiler/Cache.php on line 123

– 馃煩Program „Cyfrowa Gmina” 馃捇- promesa dla Gminy Strzelce 116 760 z艂.

馃煥We wtorek, 11 stycznia, sekretarz stanu w KPRM Adam Andruszkiewicz spotka艂 si臋 w Zgierzu z samorz膮dowcami wojew贸dztwa 艂贸dzkiego.

馃煡W Zgierskim O艣rodku Kultury samorz膮dowcy odebrali promesy na ponad 22,5 mln z艂otych w ramach programu 鈥濩yfrowa gmina鈥濔煉.

馃煢W贸jt Gminy Strzelce Tomasz Grabowski odebra艂 z r膮k m. in. sekretarza stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministr贸w Adama Andruszkiewicza promes臋 o warto艣ci 116 760 z艂otych dla Gminy Strzelce w ramach programu 鈥濩yfrowa gmina鈥濔煉.Program ma pom贸c w zapewnieniu sprz臋tu 馃捇i oprogramowania potrzebnego do sprawnego funkcjonowania samorz膮d贸w w obszarze cyfryzacji. Pozyskane 艣rodki gmina mo偶e wykorzysta膰 na zakup sprz臋tu komputerowego馃捇, oprogramowania oraz szkolenia dla pracownik贸w.

馃煥Wysoko艣膰 dofinansowania uzale偶niona jest od liczby mieszka艅c贸w i zamo偶no艣ci gminy.

Back to top