Warning: file_put_contents(//wp-content/uploads/pe-public-institutions/css/theme.css): failed to open stream: Permission denied in /wp-content/plugins/pe-public-institutions-plugin/less-compiler/Cache.php on line 123

– Dzień Dziecka 2022👶👧👦

🙂Na początku czerwca na terenie Szkoły Podstawowej i Gminnego Przedszkola w Strzelcach odbyła się plenerowa impreza z okazji Dnia Dziecka.
🙂Głównym hasłem uroczystości była promocja zdrowego stylu życia, a patronat nad nią objął Wójt Gminy Strzelce – Tomasz Grabowski.
🙂Przy pięknej i słonecznej pogodzie dzieci mogły skorzystać z wielu atrakcji, do których należały m.in. zjeżdżalnie, eurobungee, animacje, konkursy, rozgrywki sportowe, prezentacje samochodów ratowniczo-gaśniczych z Klonowca Starego i Muchnic oraz gorący posiłek🍕 i napoje🧃
🙂Organizatorem tej wspaniałej imprezy był Urząd Gminy, Szkoła Podstawowa, Przedszkole, Ośrodek Kultury i Biblioteka , a piękne życzenia naszym milusińskim złożył Wójt Gminy Strzelce.

Back to top