Warning: file_put_contents(//wp-content/uploads/pe-public-institutions/css/theme.css): failed to open stream: Permission denied in /wp-content/plugins/pe-public-institutions-plugin/less-compiler/Cache.php on line 123

– Dzień dziecka w Szkole Podstawowej, Gminnym Przedszkolu w Strzelcach i w Żłobku.

To był niesamowity dzień pełen wrażeń. Wójt Gminy Strzelce Tomasz Grabowski życzył dzieciom dużo radości, uśmiechu, spełnienia marzeń, sukcesów w szkole oraz dobrej zabawy.

W Gminnym Przedszkolu w Strzelcach rodzice występowali z „Czerwonym Kapturkiem”, były lody i jot-dogi, strefy animacyjne (malowanie buziek i tatuaże, skręcanie balonów, zamykanie w bańce, warkoczyki i malowanie włosów, strefa relaksu i dmuchana zjeżdżalnia)
Dziękujemy OSP KSRG Klonowiec Stary za pokaz wozu strażackiego i sprzętu Tomek Michalak za super zabawę na dmuchańcach,
Alpaki i Przyjaciele za niesamowite wrażenia najmłodszych milusińskich.

Back to top