Warning: file_put_contents(//wp-content/uploads/pe-public-institutions/css/theme.css): failed to open stream: Permission denied in /wp-content/plugins/pe-public-institutions-plugin/less-compiler/Cache.php on line 123

– Folklorystyczne występy🙂

🔶Zespoły śpiewacze „Strzelce” i „Klonowianki” oraz solista Tadeusz Sobczyk, 28 maja 2022 roku, wzięły udział w V Biesiadzie z Kulturą, której organizatorem był Żychliński Dom Kultury, a patronat nad nią objął Grzegorz Ambroziak – Burmistrz Gminy Żychlin.
🔷Głównymi założeniami i celami Przeglądu było zaprezentowanie dorobku zespołów artystycznych, kapel ludowych, solistów i duetów oraz pielęgnowanie tradycji biesiadnych i ludowych.
🔶Grupy z naszej gminy: „Strzelce” (kier. Ewa Karbowska), „Klonowianki” (kier. Alicja Solarska) i solista Tadeusz Sobczyk, działające pod patronatem Gminnego Ośrodka Kultury w Strzelcach, wspaniale zaprezentowały się na żychlińskiej scenie, a ich repertuar spotkał się z gorącym przyjęciem licznie zgromadzonej publiczności.👏

Back to top