– Gminne zawody sportowo-pożarnicze 2016

Na boisku Publicznego Gimnazjum w Strzelcach, w dniu 10 lipca 2016 roku, odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze, w których uczestniczyło pięć drużyn Ochotniczych Straży Pożarnych,  trzy Kobiece Drużyny Pożarnicze i trzy Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze.

Nad przebiegiem zawodów czuwała komisja sędziowska powołana przez Komendę  Powiatową PSP w Kutnie, której przewodniczył mł. kpt. Robert Przybyszewski.

Po podsumowaniu punktów zdobytych przez poszczególne OSP ustalono następującą kolejność miejsc: I miejsce zajęła OSP z Klonowca Starego, która wyprzedziła  druhów  z Przyzorza, Strzelec, Długołęki i Muchnic. W rywalizacji kobiet zwyciężyły ochotniczki   z OSP w Długołęce przed KDP z Przyzorza i Siemianowa. Wśród Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych najlepsi okazali się  reprezentanci z OSP  Przyzórz, a na kolejnych miejscach  uplasowała się drużyna  z Muchnic i Siemianowa.

Puchary, dyplomy oraz  nagrody wręczył Wójt Gminy Strzelce Tadeusz Kaczmarek wspólnie z Przewodniczącym Rady Gminy Stanisławem Kruglakiem, Prezesem  Zarządu Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Strzelcach dh Marianem Adamusiakiem, Komendantem Gminnym Związku OSP RP dh Grzegorzem Pasiewiczem oraz Honorowym Komendantem Gminnym Związku OSP RP w Strzelcach Janem Wójcikowskim.

Głównym organizatorem zawodów był Zarząd Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Strzelcach,  a fundatorem nagród dla najlepszych drużyn był Wójt Gminy Strzelce.

Back to top