Warning: file_put_contents(//wp-content/uploads/pe-public-institutions/css/theme.css): failed to open stream: Permission denied in /wp-content/plugins/pe-public-institutions-plugin/less-compiler/Cache.php on line 123

– Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze w Strzelcach👩‍🚒🚒

👩‍🚒🚒Na terenie Szkoły Podstawowej w Strzelcach, 6 sierpnia 2022 roku, odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze, w których udział wzięło pięć drużyn Ochotniczych Straży Pożarnych, jedna Kobieca Drużyna Pożarnicza i jedna Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza.
👩‍🚒🚒Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwała komisja sędziowska pod przewodnictwem Wójta Gminy Strzelce, Prezesa Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Strzelcach – Tomasza Grabowskiego.
👩‍🚒🚒Po podsumowaniu zdobytych punktów przez poszczególne OSP, została ustalona następująca kolejność miejsc: 🏆 I miejsce zajęła OSP z Długołęki, wyprzedzając ochotników z „Hodowli Roślin Strzelce” Sp. z o.o. Grupa IHAR, Muchnic Nowych, Przyzorza i Klonowca Starego.
👩‍🚒🚒W kategorii Kobiecych Drużyn Pożarniczych 🏆 I miejsce zajęły ochotniczki z Przyzorza, a w kategorii Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych 🏆 I miejsce zdobyli młodzi strażacy z Długołęki.
👩‍🚒🚒Pamiątkowe puchary,🏆okolicznościowe dyplomy📜 i atrakcyjne nagrody wręczał Wójt Gminy Strzelce Tomasz Grabowski, wspólnie z Komendantem Gminnym Związku OSP RP dh Grzegorzem Pasiewiczem oraz Honorowym Prezesem Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Strzelcach dh Marianem Adamusiakiem.
👩‍🚒🚒Na zakończenie imprezy, Wójt Gminy Strzelce wręczył dh Marianowi Adamusiakowi pamiątkowy grawerton z życzeniami samych radosnych chwil oraz radości na dalsze lata z okazji 75-lecia urodzin🎂
👩‍🚒🚒Głównym organizatorem zawodów, przeprowadzonych w sportowej rywalizacji, był Zarząd Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Strzelcach, a fundatorem nagród dla najlepszych drużyn był Wójt Gminy Strzelce.
👩‍🚒🚒Honorowym Partnerem Zawodów Sportowo – Pożarniczych był Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber oraz Województwo Łódzkie👩‍🚒🚒

Back to top