Warning: file_put_contents(//wp-content/uploads/pe-public-institutions/css/theme.css): failed to open stream: Permission denied in /wp-content/plugins/pe-public-institutions-plugin/less-compiler/Cache.php on line 123

– „MOTOSERCE – KREW DAREM 呕YCIA”, XV fina艂 og贸lnopolskiej zbi贸rki krwi馃└

馃└Ju偶 po raz pi臋tnasty motocykli艣ci z klubu motocyklowego 鈥濨oruta鈥 MC Poland po艂膮cz膮 swoje si艂y w akcji Motoserce馃挀
馃└Inicjatywa ta co roku pomaga zebra膰 krew dla dzieci poszkodowanych w wypadkach samochodowych.
馃└Akcja cieszy si臋 ogromn膮 popularno艣ci膮 i co roku przyci膮ga rzesze ch臋tnych do niesienia pomocy.
馃└Organizatorzy serdecznie zapraszaj膮 wszystkich mieszka艅c贸w i mi艂o艣nik贸w motoryzacji do wzi臋cia udzia艂u w tym wyj膮tkowym wydarzeniu charytatywnym, kt贸re odb臋dzie si臋 2 wrze艣nia 2023 r. od godz. 9:00 do 14:00 ul. G艂贸wna 10.
馃└Zapraszamy wszystkich! B膮d藕cie z nami 2 wrze艣nia 2023 r. od godz. 9:00 do 14:00 ul. G艂贸wna 10 i do艂膮czcie do Motoserca 馃挆

Back to top