Warning: file_put_contents(//wp-content/uploads/pe-public-institutions/css/theme.css): failed to open stream: Permission denied in /wp-content/plugins/pe-public-institutions-plugin/less-compiler/Cache.php on line 123

– Pomaganie przez ubranie – trwa zbiórka odzieży używanej👚👕👖👟🥾

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Strzelcach prowadzi zbiórkę ubrań oraz obuwia dla potrzebujących mieszkańców Gminy.
Do akcji może przyłączyć się każdy mieszkaniec Gminy Strzelce, który ma ochotę podzielić się używaną, ale wciąż będącą w dobrym stanie odzieżą🧥🥼👚👕👖👔🥿👟🥾oraz pościelą, kocami, firanami.
Chętni, którzy mają tego typu ubrania (czyste i niezniszczone) i pościel proszeni są o przynoszenie ich od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 do 15:00 do GOPS Strzelce w Urzędzie Gminy pokój nr. 3, numer telefonu kontaktowego: 24 356 66 13

Back to top