Warning: file_put_contents(//wp-content/uploads/pe-public-institutions/css/theme.css): failed to open stream: Permission denied in /wp-content/plugins/pe-public-institutions-plugin/less-compiler/Cache.php on line 123

– Uroczyste otwarcie 偶艂obka馃馃悋

Dnia 05.09.2022r o godz. 10.00 nast膮pi艂a d艂ugo wyczekiwana chwila oficjalnego otwarcia naszego Gminnego 呕艂obka „Le艣ne Skrzaty” w Strzelcach. Mieli艣my zaszczyt go艣ci膰 Wicewojewod臋 艁贸dzkiego Piotra Ciepluch臋 i Cz艂onka Zarz膮du Wojew贸dztwa 艁贸dzkiego Roberta Bary艂臋, kt贸rzy wsp贸lnie z W贸jtem Gminy Strzelce i Dyrekcj膮 Gminnego 呕艂obka „Le艣ne Skrzaty” dokonali uroczystego przeci臋cia wst臋gi. W powitaniu male艅kich pociech wzi臋艂y udzia艂 r贸wnie偶 dzieci z Gminnego Przedszkola wykonuj膮c cz臋艣膰 artystyczn膮. By艂o pi臋knie. Dzi臋kujemy馃拹馃尣馃尣馃尣馃拹馃馃馃馃悋馃悋馃悋馃悋

Back to top