Warning: file_put_contents(//wp-content/uploads/pe-public-institutions/css/theme.css): failed to open stream: Permission denied in /wp-content/plugins/pe-public-institutions-plugin/less-compiler/Cache.php on line 123

– Wakacyjne wycieczki do Mandorii 😍

🟨W dniach 3, 4 i 5 sierpnia 2022 roku, Gminny Ośrodek Kultury wspólnie z Gminną Biblioteką Publiczną w Strzelcach, zorganizował trzy atrakcyjne wycieczki do Parku Rozrywki „Mandoria” w Łodzi, w których uczestniczyło blisko 120 naszych milusińskich.🟩Tematyka „Mandorii” oparta jest o europejskie miasta handlowe z epoki renesansu, a na najmłodszych czekał m.in. najdłuższy roller-coster pod dachem, olbrzymi okręt wirujący nad portem, dwupoziomowa karuzela wenecka, rodzinna zjeżdżalnia z 6-cioma torami, zderzające się auta w kształcie butów, gigantyczny lustrzany labirynt, prawdziwa tratwa na mandoriańskich wodach, wielopiętrowy dom do zabawy i wiele innych atrakcji.🟨Uczestnicy wakacyjnych eskapad na długo zapamiętają te trzy dni pełne wrażeń, które mogli przeżyć dzięki organizatorom wycieczek😍 i Wójtowi Gminy Strzelce Tomaszowi Grabowskiemu😍

Back to top