Warning: file_put_contents(//wp-content/uploads/pe-public-institutions/css/theme.css): failed to open stream: Permission denied in /wp-content/plugins/pe-public-institutions-plugin/less-compiler/Cache.php on line 123

– Wakacyjne wycieczki do Mandorii ­čśŹ

­ččĘW dniach 3, 4 i 5 sierpnia 2022 roku, Gminny O┼Ťrodek Kultury wsp├│lnie z Gminn─ů Bibliotek─ů Publiczn─ů w Strzelcach, zorganizowa┼é trzy atrakcyjne wycieczki do Parku Rozrywki ÔÇ×MandoriaÔÇŁ w ┼üodzi, w kt├│rych uczestniczy┼éo blisko 120 naszych milusi┼äskich.­ččęTematyka ÔÇ×MandoriiÔÇŁ oparta jest o europejskie miasta handlowe z epoki renesansu, a na najm┼éodszych czeka┼é m.in. najd┼éu┼╝szy roller-coster pod dachem, olbrzymi okr─Öt wiruj─ůcy nad portem, dwupoziomowa karuzela wenecka, rodzinna zje┼╝d┼╝alnia z 6-cioma torami, zderzaj─ůce si─Ö auta w kszta┼écie but├│w, gigantyczny lustrzany labirynt, prawdziwa tratwa na mandoria┼äskich wodach, wielopi─Ötrowy dom do zabawy i wiele innych atrakcji.­ččĘUczestnicy wakacyjnych eskapad na d┼éugo zapami─Ötaj─ů te trzy dni pe┼éne wra┼╝e┼ä, kt├│re mogli prze┼╝y─ç dzi─Öki organizatorom wycieczek­čśŹ i W├│jtowi Gminy Strzelce Tomaszowi Grabowskiemu­čśŹ

Back to top