– Wsp贸lnie tworzymy album z fotografiami powiatu kutnowskiego.

Stowarzyszenie Grupa Przyjaci贸艂 鈥瀘d jutra鈥 聽z siedzib膮 w Kutnie, 99-300 ul. Teatralna 1, zaprasza wszystkich mieszka艅c贸w powiatu kutnowskiego do udzia艂u w 聽zadaniu publicznym pt. 鈥濷pracowanie i wydrukowanie albumu z fotografiami (z XX wieku) Kutna i powiatu kutnowskiego鈥. Wystarczy przys艂a膰 do nas skan fotografii przedstawiaj膮cej miejsca z jednej z 聽11 gmin powiatu kutnowskiego.

Przyjmujemy 聽fotografie聽
w formie papierowej (zostan膮 zwr贸cone w艂a艣cicielowi po zeskanowaniu-
kontakt: Bo偶ena Gajewska, tel. 603聽716 132) oraz skany w jako艣ci minimum
600 dpi w formacie聽 JPG.聽 Uczestnik mo偶e zg艂osi膰 聽聽dowoln膮聽 liczb臋聽聽
fotografii dotycz膮cych powiatu kutnowskiego z okresu 聽od pocz膮tku 聽do ko艅ca XX wieku. Zg艂oszenie
uczestnictwa odbywa si臋 poprzez przes艂anie skan贸w zdj臋膰 wraz z wype艂nionym formularzem
poczt膮 e-mail na adres聽 fotopowiatkutno@gmail.com

Koordynatorem Zadania jest Bo偶ena Gajewska (tel. kontaktowy 603聽716聽132), do kt贸rej mo偶na dzwoni膰 we wszystkich sprawach zwi膮zanych z w/w projektem.

Termin nadsy艂ania fotografii up艂ywa z dniem 31 lipca聽 2023 roku. Fotografie zostan膮 zamieszczone w albumie. Organizator zastrzega sobie prawo wyboru fotografii do publikacji. Promocja albumu odb臋dzie si臋 na prze艂omie XI/XII 2023 roku. Album b臋dzie przekazywany bezp艂atnie podczas spotkania promocyjnego.

Do pobrania:

formularz FOTO

Back to top