Warning: file_put_contents(//wp-content/uploads/pe-public-institutions/css/theme.css): failed to open stream: Permission denied in /wp-content/plugins/pe-public-institutions-plugin/less-compiler/Cache.php on line 123

– Zespo艂y z Gminy Strzelce na wyst臋pach w Bukowinie Tatrza艅skiej馃グ

W dniach 10-14 sierpnia 2022 roku odby艂 si臋 Festiwal Folkloru Polskiego 56. 鈥濻aba艂owe Bajania鈥, Og贸lnopolski Konkurs Gaw臋dziarzy, Instrumentalist贸w, 艢piewak贸w, Dru偶b贸w i Starost贸w Weselnych w Bukowinie Tatrza艅skiej.
W tej presti偶owej imprezie zaprezentowa艂a si臋 grupy 艣piewacze z Gminnego O艣rodka Kultury w Strzelcach – 鈥濻trzelce鈥 i 鈥濳lonowianki鈥, zdobywaj膮c wyr贸偶nienia w kategorii konkursu 艣piewu grupowego.
Zesp贸艂 鈥濻trzelce鈥 wyst膮pi艂 w sk艂adzie: Ewa Karbowska 鈥 kierownik, Stanis艂awa Ja艣kiewicz, Aldona Mogielska, Zofia Danielewicz, Barbara Kami艅ska i Arkadiusz Kami艅ski, a w zespole 鈥濳lonowianki鈥 za艣piewa艂y: Alicja Solarska 鈥 kierownik, Czes艂awa Marsza艂ek, Jadwiga 艢wierczy艅ska, Maria Ma膰czak i Janina Maciejewska.
W贸jt Gminy Strzelce -Tomasz Grabowski oraz Przewodnicz膮cy Komisji O艣wiaty, Kultury, Spraw Socjalnych oraz Sportu – Witold Morawski, pogratulowa艂 zespo艂om udanego wyst臋pu i zdobytych wyr贸偶nie艅, 偶ycz膮c im dalszych sukces贸w na festiwalach i przegl膮dach w ca艂ej Polsce.

Back to top