Spotkanie w sprawie realizacji programu ,,Czyste powietrze”

Na podstawie informacji Ministerstwa Środowiska – Urząd Gminy Strzelce uprzejmie zawiadamia, że w dniu 12 października 2018 roku o godz.18.00 w Hali Sportowej w Strzelcach, ul. Szkolna 3 odbędzie się spotkanie z przedstawicielami firmy BERM sp.z o.o. spółka komandytowa, dotyczące realizacji Programu priorytetowego ,,Czyste powietrze”.

Celem spotkania jest poinformowanie jak prawidłowo ubiegać się o dofinansowanie na termomodernizację budynku oraz wymianę przestarzałych źródeł ciepła. Czytaj więcej o Spotkanie w sprawie realizacji programu ,,Czyste powietrze”

Ruszył nabór wniosków na termomodernizację i wymianę źródeł ciepła!

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi informuje, że z dniem 19 września 2018 r. rozpoczyna nabór wniosków dla osób fizycznych o dofinansowanie w ramach Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”.

Celem Programu jest poprawa efektywności energetycznej i zmniejszenie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń do atmosfery z istniejących jednorodzinnych budynków mieszkalnych lub uniknięcie emisji zanieczyszczeń powietrza Czytaj więcej o Ruszył nabór wniosków na termomodernizację i wymianę źródeł ciepła!

Koło w Strzelcach

29 sierpnia 2018r.

Na tę uroczystość przybyło prawie 40 gości w tym, przedstawiciele władz samorządowych (Wójt Gminy Strzelce – Tadeusz Kaczmarek, Przewodniczący Rady Gminy – Stanisław Kruglak oraz Koła w Kutnie (Stanisław Braszczyński, Zofia Tomaszewska, Irmina Puzdrakiewicz, Stanisław Gralak, Stanisław Kołodziejczak). Wszystkich gości powitała Prezes Koła, pani Marianna Oleczek, dziękując za wszelkie wsparcie organizacyjne. Gwoździem programu był występ wokalny zaprzyjaźnionej grupy „Finezja” z Kutna, który zaprezentował ciekawy repertuar. Dodajmy, że Koło w Strzelcach zamierza aktywizować wszystkich chętnych seniorów poprzez organizację wyjazdów, a także aktywności sportowe i kulturalne na terenie gminy.

Czytaj więcej o Koło w Strzelcach

ROZMIAR CZCIONKI