– Aktualności

🟡Podczas indywidualnych konsultacji, każdy zainteresowany otrzyma informację m.in. w zakresie środków na otwarcie działalności gospodarczej, dotacji i pożyczek na rozwój firmy, wsparcia dla organizacji pozarządowych, a także aktualnych i planowanych konkursów w ramach Funduszy Europejskich. Przedstawimy możliwości wsparcia na realizację własnych pomysłów oraz wyjaśnimy zasady ubiegania się o wsparcie ze środków unijnych.

✅Konsultacje odbędą się 27 …

Więcej 🟢Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łowiczu zaprasza na bezpłatne konsultacje z zakresu możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej w formule Mobilnych Punktów Informacyjnych (MPI). Spotkania odbywają się z inicjatywy Marszałka Województwa Łódzkiego Grzegorza Schreibera.

Od 20 czerwca do 29 lipca 2022 r. biura powiatowe ARiMR będą przyjmować wnioski o przyznanie pomocy na inwestycje zwiększające odporność ekosystemów leśnych i ich wartość dla środowiska. W tym naborze po raz pierwszy można będzie je składać również poprzez aplikację eWniosekPlus.
Jakie grunty kwalifikują się do pomocy?
Dofinansowanie dotyczy lasów prywatnych w wieku 11-60 lat o …

Więcej Masz las? Wkrótce będziesz mógł starać się o pieniądze na przeprowadzenie w nim inwestycji.

📚Biblioteka jest miejscem magicznym i otwartym dla wszystkich, miejscem spotkań w czasie i przestrzeni, w którym na odwiedzającego zawsze czekają dobrzy przyjaciele – książki. 📚 📚Dzień Bibliotekarza i Bibliotek💐 stanowi doskonałą okazję, by złożyć wszystkim Bibliotekarzom najserdeczniejsze życzenia. Niech praca wśród książek📚 daje Wam moc zadowolenia i satysfakcji. 📚Życzymy, aby pasja czytelnicza i zadowolenie …

Więcej 8 maja Dzień Bibliotekarza i Bibliotek💐

Back to top