Warning: file_put_contents(//wp-content/uploads/pe-public-institutions/css/theme.css): failed to open stream: Permission denied in /wp-content/plugins/pe-public-institutions-plugin/less-compiler/Cache.php on line 123

– Koszykarze Polfarmex’u Kutno z wizytą w Szkole Podstawowej w Strzelcach

Dnia 16 stycznia reprezentanci drużyny Polfarmex Kutno: kapitan Tomasz Andrzejewski, January Sobczak oraz Szymon Pawlak spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej im. Szarych Szeregów w Strzelcach. Wydarzenie to miało na celu rozbudzenie zainteresowań koszykówką wśród dzieci i młodzieży.

 

 

Na samym początku koszykarze zostali krótko przedstawieni, każdy z zawodników opowiedział parę słów o sobie, następnie nadszedł czas na pytania od uczniów. W międzyczasie publiczność zgromadzona na hali obejrzała na projektorze skrót z ostatniego meczu drużyny Polfarmex Kutno. Uczniowie wzięli również udział w konkursie rzutów osobistych zorganizowanym przez koszykarzy, w którym najlepsi nagrodzeni zostali pamiątkowymi gadżetami. Po części oficjalnej nadszedł najbardziej oczekiwany moment, czyli rozdawanie autografów, pamiątkowe zdjęcia i możliwość krótkiej rozmowy z wybranym koszykarzem.

Dziękujemy za mile spędzony czas!

(Damian Lech)

 

Back to top