Warning: file_put_contents(//wp-content/uploads/pe-public-institutions/css/theme.css): failed to open stream: Permission denied in /wp-content/plugins/pe-public-institutions-plugin/less-compiler/Cache.php on line 123

– Na występach w Krośniewicach

Zespoły śpiewacze „Strzelce” i Klonowianki” zaprezentowały swój artystyczny dorobek podczas II Przeglądu Chórów Seniora, Kapel Ludowych i Podwórkowych „MUZYKOWANIE   U SCHYŁKU LATA”, którego organizatorem było Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Krośniewicach.

Nasi ludowi artyści, działający pod patronatem Gminnego Ośrodka Kultury w Strzelcach, udanie zaprezentowali się w gronie wielu innych wykonawców, których głównym celem działalności  jest pielęgnowanie tradycji folkloru ludowego i miejskiego.

Pamiątkowe grawertony wszystkim uczestnikom Przeglądu wręczyła burmistrz Krośniewic, Pani Julianna Barbara Herman.

 

Back to top