– Powiatowe Centrum Aktywności Fizycznej w Strzelcach.

W dniu 13 września w budynku gimnazjum im. Ks. Stanisława Konarskiego  w Strzelcach dokonano uroczystego otwarcia Powiatowego Centrum Aktywności Fizycznej, które zostało sfinansowana w ramach projektu „Żyjesz dla siebie i innych – zadbaj o zdrowie”.
Uroczystego otwarcia i przecięcia wstęgi dokonali Sekretarz Gminy Ewa Zielak, Dyrektor Gimnazjum Ewa Chojnacka  oraz Wicestarosta Powiatu Zdzisław Trawczyński wraz z Anną Konwerską kierownikiem projektu.

Damian Lech, nauczyciel wychowania fizycznego objaśnił przybyłej na pierwsze zajęcia na siłowni młodzieży jak właściwie korzystać ze zgromadzonego sprzętu.

Zachęcamy mieszkańców gminy do korzystania z siłowni, która będzie czynna już od 14 września od poniedziałku do piątku w godzinach 10 – 18.

Back to top