– Projekt POPC „Cyfrowa Akademia Seniora”

Szanowni Państwo.

Poniżej przesyłam informację na temat projektu skierowanego do starszych mieszkańców następujących powiatów: m. Łódź, łódzki wschodni, kutnowski, poddębicki, m. Piotrków Trybunalski, piotrkowski, zgierski.

Uprzejmie proszę o zamieszczenie informacji na Państwa stronie internetowej, dzięki czemu dotrze ona do szerszego grona odbiorców i więcej seniorów będzie mogło skorzystać ze wsparcia.

Stowarzyszenie Instytut Nowych Technologii oraz Stowarzyszenie Aktywni.eu realizują projekt pn „Cyfrowa Akademia Seniora”. W ramach projektu osoby w wieku 55+ będą mogli wziąć udział w szkoleniach podnoszących umiejętność korzystania z komputera i Internetu w codziennym życiu. Szkolenia podzielone zostały na 6 bloków tematycznych: relacje z bliskimi i bezpieczeństwo w sieci, edukacja i hobby, zdrowie, sprawy obywatelski, finanse oraz podstawy obsługi komputera. Terminy i miejsca szkoleń dostosowane będą do potrzeb odbiorców. Uczestnikom zapewniamy materiały szkoleniowe, poczęstunek oraz obiad. Ponadto seniorzy od września będą mogli korzystać z indywidualnych konsultacji z obszarów kompetencji cyfrowych, które odbywać się będą w Łodzi, Nowosolnej, Ozorkowie, Kutnie, Poddębicach oraz w Piotrkowie Trybunalskim. Więcej informacji na temat projektu można uzyskać pod numerem telefonu: 605420320, na stronie Stowarzyszenia http://www.newtechlodz.com/projekty/seniorzy/cyfrowa-akademia-seniora/ oraz na facebooku.

Back to top