Warning: file_put_contents(//wp-content/uploads/pe-public-institutions/css/theme.css): failed to open stream: Permission denied in /wp-content/plugins/pe-public-institutions-plugin/less-compiler/Cache.php on line 123

– Spotkanie w sprawie realizacji programu ,,Czyste powietrze”

Na podstawie informacji Ministerstwa Środowiska – Urząd Gminy Strzelce uprzejmie zawiadamia, że w dniu 12 października 2018 roku o godz.18.00 w Hali Sportowej w Strzelcach, ul. Szkolna 3 odbędzie się spotkanie z przedstawicielami firmy BERM sp.z o.o. spółka komandytowa, dotyczące realizacji Programu priorytetowego ,,Czyste powietrze”.

Celem spotkania jest poinformowanie jak prawidłowo ubiegać się o dofinansowanie na termomodernizację budynku oraz wymianę przestarzałych źródeł ciepła.

Organizowane spotkanie dla mieszkańców gminy ma na celu przekazanie precyzyjnych informacji uczestnikom spotkania w jaki sposób można uzyskać środki z Programu priorytetowego ,,Czyste powietrze”

Zainteresowanych prosimy o uczestnictwo w spotkaniu.

Back to top