Warning: file_put_contents(//wp-content/uploads/pe-public-institutions/css/theme.css): failed to open stream: Permission denied in /wp-content/plugins/pe-public-institutions-plugin/less-compiler/Cache.php on line 123

– „Strzelce” i „Klonowianki w Żychlinie

Zespoły śpiewacze „Strzelce” i „Klonowianki” wzięły udział w II Przeglądzie Artystycznym Ruchu Seniora, którego organizatorem był Żychliński Dom Kultury.

Głównym celem Przeglądu było stworzenie amatorskim wykonawcom możliwości konfrontacji twórczości oraz pielęgnowanie tradycji ludowych i działalności zespołów artystycznych.

Śpiewacy ludowi z Gminnego Ośrodka Kultury w Strzelcach wspaniale zaprezentowali się wśród ponad dwudziestu zespołów biorących udział w tej imprezie, a ich repertuar został nagrodzony brawami przez licznie zgromadzoną publiczność.

Back to top