– Wycieczki do Łodzi

Gminny Ośrodek Kultury wspólnie z Gminną Biblioteką Publiczną w Strzelcach zorganizował w czasie ferii dwie atrakcyjne wycieczki do Łodzi, w których uczestniczyło kilkudziesięcioro dzieci z terenu naszej gminy.

Pierwszym etapem eskapady była wizyta w „Cinema City”, gdzie nasi najmłodsi z zainteresowaniem obejrzeli film „Misiek w Nowym Jorku”. Kolejnym punktem programu była kręgielnia „Grakula”, na której przepisem na dobra zabawę była odrobina rywalizacji.

Na zakończenie dzieci spędziły dwie godziny na wesołej i bezpiecznej zabawie w kolorowym „Figloraju”, a tam największym powodzeniem cieszyły się ścianki wspinaczkowe, tunele i baseny wypełnione barwnymi piłeczkami.

Takie wyjazdy dostarczają wszystkim niezapomnianych wrażeń i atrakcji i są znakomitym sposobem na wypełnienie czasu naszych milusińskich.

Back to top