– Dzień Dziecka 2021 w Strzelcach

Dzień Dziecka ‚2021 w Strzelcach

1 czerwca na terenie Szkoły Podstawowej i Gminnego Przedszkola w Strzelcach odbyła się plenerowa impreza z okazji Dnia Dziecka, której głównym hasłem była promocja

zdrowego stylu życia, a patronat nad nią objął Wójt Gminy Strzelce Tomasz Grabowski.

Podczas uroczystości w szkole nasze dzieci mogły skorzystać z ciekawych propozycji, do których należały m.in. fotolustro „Flashfotka”, zjeżdżalnia „Kwiatek”, eurobungie, trampolina, liczne konkurencje i konkursy, zawody sportowe zakończone wręczeniem medali przez Wójta Gminy Strzelce Tomasza Grabowskiego, nie zabrakło lodów i gorących posiłków.

Głównymi atrakcjami Dnia Dziecka w przedszkolu była zjeżdżalnia „Krasnal”, pokaz iluzjonisty Damatusa, animacje prowadzone przez nauczycielki przedszkola, kącik fryzjerski „plecienia warkoczyków”, zabawy z clownem przy robieniu baniek, prezentacja samochodów strażackich z OSP w Przyzorzu i Muchnicach Nowych oraz gorący posiłek, owoce i lody dla wszystkich uczestników. Na zakończenie imprezy dzieci otrzymały drobne upominki, ufundowane przez Firmę Kellog’s i Restaurację „U Andrzeja”.

Tradycyjnie już organizatorami imprezy był Urząd Gminy Strzelce, Szkoła Podstawowa w Strzelcach, Gminne Przedszkole w Strzelcach oraz Gminny Ośrodek Kultury w Strzelcach.

Impreza odbyła się zgodnie z zasadami dot. przestrzegania

reguł sanitarnych związanych z istniejącą pandemią

Back to top