– Dzień Dziecka w Strzelcach

Tegoroczne obchody Dnia Dziecka w Strzelcach były pełne atrakcji oraz dobrej zabawy.

Podczas kilkugodzinnej imprezy, promującej zdrowy styl życia, dzieci zaprezentowały swoje liczne talenty artystyczne, wielką popularnością cieszyło się profesjonalne malowanie buziek, balonikowe show, pokaz baniek mydlanych przez szczudlarza, zabawy i konkursy z clownem, zjeżdżalnia i eurobungie oraz rozgrywki sportowe. Dodatkowymi atrakcjami była prezentacja samochodu ratowniczo – gaśniczego MAN z OSP w Klonowcu Starym oraz smaczne kiełbaski i napoje.

Jak co roku organizatorzy: urząd gminy, placówki oświatowe, ośrodek kultury oraz biblioteka zadbali o to, aby w tym dniu nie zabrakło atrakcji i uśmiechów goszczących na wszystkich twarzach. Był to dzień pełen niespodzianek, a dobry humor dopisywał każdemu.

Back to top