Warning: file_put_contents(//wp-content/uploads/pe-public-institutions/css/theme.css): failed to open stream: Permission denied in /wp-content/plugins/pe-public-institutions-plugin/less-compiler/Cache.php on line 123

– Dzień Dziecka w Strzelcach-2018

4 czerwca na terenie Szkoły Podstawowej w Strzelcach odbyła się impreza z okazji Dnia Dziecka, której wiodącym hasłem była promocja zdrowego stylu życia, a jej głównymi organizatorami był urząd gminy, szkoła podstawowa, ośrodek kultury i biblioteka.

Na scenie swe umiejętności artystyczne zaprezentowali przedszkolacy oraz dzieci i młodzież ze szkoły podstawowej i ośrodka kultury.

Dużą popularnością cieszyły się kąciki malowania twarzy, strefa LEGO, szczudlarze, zjeżdżalnia, euro bungiee, hopser słonik, gry i zabawy, rozgrywki sportowe, prezentacja samochodu ratowniczo-gaśniczego z OSP w Przyzorzu oraz napoje   i gorący posiłek dla wszystkich uczestników uroczystości.

Back to top