Warning: file_put_contents(//wp-content/uploads/pe-public-institutions/css/theme.css): failed to open stream: Permission denied in /wp-content/plugins/pe-public-institutions-plugin/less-compiler/Cache.php on line 123

– Dzień Dziecka w Strzelcach

1 czerwca w Strzelcach na terenie Gimnazjum Publicznego odbyła się impreza z okazji Dnia Dziecka, której głównym hasłem była promocja zdrowego stylu życia. W części artystycznej zaprezentowali się przedszkolacy, dzieci i młodzież ze szkoły podstawowej i gimnazjum oraz zespoły taneczne z Ośrodka Kultury.

Innymi atrakcjami uroczystości były rozgrywki sportowe, zabawy na zjeżdżalni, trampolinie i euro bungie, kącik malowania twarzy, maskotka „słonica – baletnica”, prezentacja samochodu ratowniczo – gaśniczego Mercedes BENZ-ATEGO z OSP w Przyzorzu oraz gorący posiłek i napoje dla wszystkich dzieci.

Organizatorem uroczystości był urząd gminy, placówki oświatowe, ośrodek kultury oraz biblioteka, a patronat nad nią objął wójt gminy – Tadeusz Kaczmarek.

 

Back to top