– Dzień Dziecka w Strzelcach

1 czerwca w Strzelcach na terenie Gimnazjum Publicznego odbyła się impreza z okazji Dnia Dziecka, której głównym hasłem była promocja zdrowego stylu życia. W części artystycznej zaprezentowali się przedszkolacy, dzieci i młodzież ze szkoły podstawowej i gimnazjum oraz zespoły taneczne z Ośrodka Kultury.

Innymi atrakcjami uroczystości były rozgrywki sportowe, zabawy na zjeżdżalni, trampolinie i euro bungie, kącik malowania twarzy, maskotka „słonica – baletnica”, prezentacja samochodu ratowniczo – gaśniczego Mercedes BENZ-ATEGO z OSP w Przyzorzu oraz gorący posiłek i napoje dla wszystkich dzieci.

Organizatorem uroczystości był urząd gminy, placówki oświatowe, ośrodek kultury oraz biblioteka, a patronat nad nią objął wójt gminy – Tadeusz Kaczmarek.

 

Back to top