Warning: file_put_contents(//wp-content/uploads/pe-public-institutions/css/theme.css): failed to open stream: Permission denied in /wp-content/plugins/pe-public-institutions-plugin/less-compiler/Cache.php on line 123

– Feryjne wycieczki

Dzieci i młodzież z terenu gminy Strzelce miały możliwość skorzystania podczas ferii zimowych     z dwóch bezpłatnych wycieczek do Płocka, których organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury  i Gminna Biblioteka Publiczna w Strzelcach.

Pierwszym etapem zimowej eskapady była wizyta w Teatrze Dramatycznym im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku, gdzie nasi milusińscy z zapartym tchem obejrzały losy bohaterów  jednej z najbardziej znanych baśni braci Grimm „Królewna Śnieżka”, a o prawdziwie bajkowy klimat zadbała dwudziestoosobowa grupa wspaniałych płockich aktorów.

Ostatnim punktem feryjnego wyjazdu był pobyt w Centrum Zabaw Happy Park w Stróżewce, w którym młodzi mieszkańcy gminy uczestniczyli wspólnie z animatorami w wielu grach i zabawach.

Dobry humor i szerokie uśmiechy na twarzach dzieci świadczyły, że program wycieczki spełnił oczekiwania wszystkich uczestników wyjazdów, w których udział wzięło prawie 80 osób.

Back to top