Warning: file_put_contents(//wp-content/uploads/pe-public-institutions/css/theme.css): failed to open stream: Permission denied in /wp-content/plugins/pe-public-institutions-plugin/less-compiler/Cache.php on line 123

– Instytut Ogrodnictwa – Informacje o najbliższych szkoleniach

Instytut Ogrodnictwa zaprasza:

  • na DZIEŃ ŚLIWOWY – seminarium/szkolenie, które odbędzie się 14 marca 2018 r.  w Skierniewicach, ul. Pomologiczna 18. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Więcej informacji www.inhort.pl. Uprzejmie prosimy o potwierdzenie uczestnictwa mailowo e-mail: Ewelina.Szczechowicz@inhort.pl Program w załączeniu.

  • na Seminarium/Szkolenie PIELĘGNACJA GLEBY –  które odbędzie się 19 marca 2018 r. w Skierniewicach, ul. Pomologiczna 18. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
  • na DZIEŃ CZEREŚNIOWY –  seminarium/szkolenie, które odbędzie się 5 kwietnia 2018 r. w Skierniewicach, ul. Pomologiczna 18. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Zgłoszenia przyjmuje – mgr Ewelina Szczechowicz, e-mail: Ewelina.Szczechowicz@inhort.pl Program w załączeniu.

dzien_CZERESNIOWY_program_szkolenie4

dzien_sliwowy_program_szkolenie2

pielegnacja_gleby_program_szkolenie3

Back to top