Warning: file_put_contents(//wp-content/uploads/pe-public-institutions/css/theme.css): failed to open stream: Permission denied in /wp-content/plugins/pe-public-institutions-plugin/less-compiler/Cache.php on line 123

– Na przeglądzie w Kozienicach

Jubileuszowa, dziesiąta edycja Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki w Kozienicach zgromadziła około 500 artystów z województwa lubelskiego, łódzkiego i mazowieckiego, zaprezentowało się 30 zespołów i chórów, kabarety oraz 12 solistów.

W tym doborowym gronie nie zabrakło rozśpiewanych reprezentantów gminy Strzelce – zespołów  śpiewaczych „Strzelce” i „Klonowianki”, których żywiołowe występy zostały gorąco przyjęte przez licznie zgromadzoną publiczność.

Przegląd w Kozienicach nie podlegał ocenie jury, a na wszystkich wykonawców czekały kolorowe dyplomy, piękne statuetki i drobne upominki. Organizatorami tej udanej imprezy był zespół „Relaks”, Stowarzyszenie Kobiet Ziemi Kozienickiej, Starostwo Powiatowe w Kozienicach, Gmina Kozienice oraz Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka.

Back to top