Warning: file_put_contents(//wp-content/uploads/pe-public-institutions/css/theme.css): failed to open stream: Permission denied in /wp-content/plugins/pe-public-institutions-plugin/less-compiler/Cache.php on line 123

– Ogłaszamy wyniki konkursu BOOKFACE!

Miło nam poinformować, że Laureatką pierwszego konkursu na kreatywny portret z książkami zostaje… Dominika Aleksandra Stępniak z Muchnowa! Natomiast wyróżnienia w dostają: Katarzyna Brylska, Konrad Ledzion, Szymon Szwarc, Kacper Walczak. Po odbiór nagród – kart podarunkowych do salonów Empik zapraszamy do Gminnej Biblioteki Publicznej już od 5 grudnia 2018r. w godzinach pracy. Osoby poniżej 18 roku życia powinny przyjść z rodzicem/opiekunem. Poniżej prezentujemy nagrodzone zdjęcia Laureatki oraz wyróżnionych. Gratulujemy!

 

Back to top