Warning: file_put_contents(//wp-content/uploads/pe-public-institutions/css/theme.css): failed to open stream: Permission denied in /wp-content/plugins/pe-public-institutions-plugin/less-compiler/Cache.php on line 123

– Turniej piłkarski w Strzelcach

W dniu 12 grudnia 2018 roku w Szkole Podstawowej w Strzelcach odbył się międzyklasowy halowy turniej piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Strzelce z okazji obchodów 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości.

Do udziału w turnieju przystąpiło osiem drużyn, a triumfatorem sportowych zmagań została klasa  III bg, wyprzedzając na  podium klasę III ag i VIII a.

Piękne puchary dla najlepszych drużyn oraz patriotyczne gadżety dla wszystkich uczestników rozgrywek wręczył Wójt Gminy Strzelce Tomasz Grabowski wspólnie z Dyrektor Szkoły Podstawowej w Strzelcach Jolantą Piotrowicz-Albiniak.

Organizatorem sportowej imprezy był urząd gminy, szkoła podstawowa i ośrodek kultury, a  jej koordynatorami byli nauczyciele wychowania fizycznego z miejscowej szkoły – Paweł Kacprzak, Janusz Karbowski i Damian Lech.

Back to top