Warning: file_put_contents(//wp-content/uploads/pe-public-institutions/css/theme.css): failed to open stream: Permission denied in /wp-content/plugins/pe-public-institutions-plugin/less-compiler/Cache.php on line 123

– Wakacyjne wyjazdy

Na początku sierpnia Gminny Ośrodek Kultury wspólnie z Gminną Biblioteką Publiczną  w Strzelcach zorganizował dwie atrakcyjne wycieczki, w których uczestniczyło kilkadziesiąt dzieci z terenu naszej gminy.

Pierwszym etapem letniej eskapady była wizyta w Zakątku Odkrywców, gdzie najmłodsi poznali pod fachowym okiem instruktorów  zasady rządzące światłem i wykonali własne kalejdoskopy.

 

 

 

 

Na zakończenie wyjazdu nasi milusińscy odwiedzili Centrum Zabaw „Happy Park” w Stróżewce k/Płocka, w którym spędzili niezapomniane chwile w bajkowej scenerii, a ich roześmiane twarze były potwierdzeniem wspaniałej zabawy.

 

Back to top