Warning: file_put_contents(//wp-content/uploads/pe-public-institutions/css/theme.css): failed to open stream: Permission denied in /wp-content/plugins/pe-public-institutions-plugin/less-compiler/Cache.php on line 123

– 🌞Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – IMGW PIB wydał ostrzeżenie meteorologiczne II stopnia dotyczące upału‼

🌞Zjawisko: Upał/2
🌞Obszar: powiaty: bełchatowski, brzeziński, kutnowski, łaski, łęczycki, łowicki, łódzki wschodni, Łódź, opoczyński, pabianicki, piotrkowski, Piotrków Trybunalski, poddębicki, rawski, sieradzki, Skierniewice, skierniewicki, tomaszowski, zduńskowolski, zgierski
🌞Ważność: od godz. 12:30 dnia 26.06.2024 do godz. 20:00 dnia 28.06.2024
🌞Przebieg: Prognozuje się upały. Temperatura maksymalna
w dzień od 30°C do 33°C. Temperatura minimalna w nocy od 17°C do 21°C.

Back to top