Warning: file_put_contents(//wp-content/uploads/pe-public-institutions/css/theme.css): failed to open stream: Permission denied in /wp-content/plugins/pe-public-institutions-plugin/less-compiler/Cache.php on line 123

– 馃懇鈥嶐煆煋欴ZIE艃 EDUKACJI NARODOWEJ 14 PA殴DZIERNIKA.

鈥濶auczyciel to kto艣 bardzo wyj膮tkowy, kto potrafi wykorzysta膰 swoj膮 pomys艂owo艣膰, dobro膰 i dociekliwy umys艂 do wypracowania rzadkiej umiej臋tno艣ci zach臋cania innych do my艣lenia, marzenia, poznawania, pr贸bowania, dzia艂ania!鈥
(B. Conklin)
馃懇鈥嶐煆煋欴ZIE艃 EDUKACJI NARODOWEJ 14 PA殴DZIERNIKA to 艣wi臋to polskiej o艣wiaty, nauczycieli, wychowawc贸w, pedagog贸w, pracownik贸w administracji i obs艂ugi, uczni贸w oraz鈥 wszystkich sympatyk贸w szko艂y
馃懇鈥嶐煆煋歄bchodzony jest on w rocznic臋 powstania w 1773 r. Komisji Edukacji Narodowej pierwszego w Europie ministerstwa o艣wiaty, kt贸ra zaj臋艂a si臋 reformowaniem szkolnictwa w Polsce. W tym roku przypada 250 rocznica powstania KEN 馃槏
馃懇鈥嶐煆煋歐szystkim nauczycielom, pedagogom, pracownikom o艣wiaty, 偶yczymy sukces贸w, satysfakcji z wykonywanej pracy i wielu inspiruj膮cych chwil w pracy z m艂odymi umys艂ami馃懇鈥嶐煆煋

Back to top