– 馃殥Konkurs Floriany 2023.

Ju偶 od 1 maja 2023r. przyjmowane s膮 zg艂oszenia do Konkursu FLORIANY 2023. Mo偶na je wysy艂a膰 do 30 czerwca 2023 roku. Kapitu艂a Konkursowa b臋dzie ocenia膰 prospo艂eczne inicjatywy OSP zrealizowane w latach 2021-2022.
馃殥Prosimy o zapoznanie si臋 z regulaminem i sprawdzenie, do kt贸rej kategorii pasuje Wasz projekt. Mo偶e to Wy zdob臋dziecie presti偶ow膮 statuetk臋 FLORIANA?馃懆鈥嶐煔

馃殥Warunkiem prawid艂owego zg艂oszenia swojej inicjatywy jest wype艂nienie formularza online i w formie papierowej, kt贸ry prosimy przysy艂a膰 wraz z dokumentacj膮 zdj臋ciow膮 lub filmow膮 na adres biura ZG ZOSP RP 00-340 Warszawa, ul Obo藕na 1.馃懆鈥嶐煔

馃殥Pami臋tajcie, liczy si臋 data stempla pocztowego. Projekty przys艂ane po 30 czerwca nie b臋d膮 podlega艂y ocenie Kapitu艂y Konkursowej.馃懆鈥嶐煔

馃殥Wszystkie dokumenty mo偶na znale藕膰 na stronie floriany.pl馃懆鈥嶐煔

Zach臋camy do udzia艂u nasze lokalne OSP:

馃懆鈥嶐煔 OSP HR Strzelce 馃懆鈥嶐煔 OSP Muchnice Nowe 馃懆鈥嶐煔 OSP Klonowiec Stary 馃懆鈥嶐煔 OSP Przyz贸rz 馃懆鈥嶐煔 OSP Siemian贸w 馃懆鈥嶐煔 OSP D艂ugo艂臋ka.

Back to top