– Instytut Ogrodnictwa – Państwowy Instytut Badawczy zaprasza na XXXIX Ogólnopolską Pielgrzymkę Ogrodników na Jasną Górę, która odbędzie się 11 czerwca 2023 roku.

SZANOWNI PAŃSTWO,

Instytut Ogrodnictwa – Państwowy Instytut Badawczy jest tegorocznym organizatorem XXXIX Ogólnopolskiej Pielgrzymki Ogrodników na Jasną Górę , która odbędzie się 11 czerwca 2023 roku . Serdecznie zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania!

Ze względów organizacyjnych będziemy wdzięczni za potwierdzenie udziału (szczególnie pocztów sztandarowych) w tym tradycyjnym, jasnogórskim spotkaniu: mgr Ewelina Szczechowicz, Zakład Upowszechniania i Promocji Instytutu Ogrodnictwa – PIB (tel. 509707074, 46 8345480, e- mail: ewelina.szczechowicz@inhort.pl ) do dnia 2 czerwca 2023 r.

W załączeniu program pielgrzymki przygotowany przez Krajowego Duszpasterz a Ogrodników , Ks. Prałata Wojciecha Kołakowskiego oraz zaproszenie Prof. dr hab. Doroty Konopackiej , Dyrektora Instytutu Ogrodnictwa – PIB.

Back to top