Warning: file_put_contents(//wp-content/uploads/pe-public-institutions/css/theme.css): failed to open stream: Permission denied in /wp-content/plugins/pe-public-institutions-plugin/less-compiler/Cache.php on line 123

– UWAGA WAŻNA INFORMACJA!


🟥Wszystkich mieszkańców gminy Strzelce zainteresowanych zakupem węgla. którzy nie złożyli jeszcze wniosków prosi się o składanie wniosków w formie papierowej.
🟥Nie obowiązują wcześniejsze zapisy telefoniczne.
Wnioski są przyjmowane od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 – 15:00 w Urzędzie Gminy Strzelce (biuro podawcze).
🟥WERYFIKACJA WNIOSKÓW I PROCEDURA
Wnioski będą podlegały weryfikacji w szczególności w zakresie przysługującego na rzecz gospodarstwa domowego dodatku węglowego, w skład którego wchodzi wnioskodawca.
🟥Nasze zamówienie na węgiel zostało zrealizowane w dużo mniejszym stopniu niż zgłoszone potrzeby mieszkańców. Spółka węglowa PGG przydzieliła nam tylko 130 ton tego surowca. Dlatego zwróciliśmy się do spółki o zwiększenie przydziału. Czekamy na informację zwrotną. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.

Back to top