– VII Biesiada z Kulturą.

🪗🥁🎤13 kwietnia 2024 roku jako reprezentanci Gminy Strzelce Zespół Śpiewaczy STRZELCE, solista TADEUSZ SOBCZYK oraz Zespół Śpiewaczy KLONOWIANKI z Gminnego Ośrodka Kultury w Strzelcach, mieliśmy przyjemność wystąpić na Biesiadzie z Kulturą w Żychlińskim Domu Kultury. Była to już VII odsłona tej imprezy.
🪗🥁🎤Celem biesiady było zaprezentowanie dorobku zespołów artystycznych, kapel ludowych, solistów i duetów, stworzenie im możliwości konfrontacji twórczości artystycznej, pielęgnowanie tradycji ludowych i działalności zespołów artystycznych.
🪗🥁🎤Jest to również okazja, abyśmy mogli spotkać się z naszymi niezawodnymi Przyjaciółmi z innych ośrodków kultury.
🪗🥁🎤Przez cały dzień można było słuchać pięknej ludowej muzyki, oglądać barwne stroje, tańczyć, bawić się, a przede wszystkim dzielić się swoją pasją jaką jest miłość do kultury i folkloru.

Back to top