Warning: file_put_contents(//wp-content/uploads/pe-public-institutions/css/theme.css): failed to open stream: Permission denied in /wp-content/plugins/pe-public-institutions-plugin/less-compiler/Cache.php on line 123

– Zapraszamy na spotkanie promujące album z fotografiami Kutna i powiatu kutnowskiego!

Drodzy Mieszkańcy‼

Tomasz Grabowski Wójt Gminy Strzelce zaprasza Państwa serdecznie na wyjątkowe spotkanie, które odbędzie się Gminnym Ośrodku Kultury w Strzelcach ul. Główna 10, 28.11.2023 (wtorek), godz. 13.00
Spotkanie będzie dotyczyło promocji albumu z fotografiami Kutna i powiatu kutnowskiego, który został wykonany w ramach zadania publicznego pt. „Opracowanie i wydrukowanie albumu z fotografiami (z XX wieku) Kutna i powiatu kutnowskiego” dofinansowanego ze środków finansowych Budżetu Obywatelskiego „ŁÓDZKIE NA PLUS” na 2023 rok.
Organizatorzy podczas spotkania promocyjnego przekażą Wam bezpłatnie album i opowiedzą o zamieszczonych fotografiach. Wstęp wolny!
😊Patronat Honorowy Daniel Kowalik Starosta Kutnowski😊

Back to top