– Zaproszenie na „Og贸lnopolski Festiwal Drobiu” w Uniejowie馃惀馃馃悢馃悡馃馃Δ

W dniach 2-3 wrze艣nia 2023 r. w Uniejowie odb臋dzie si臋 Og贸lnopolski Festiwal Drobiu馃惀馃馃悢馃悡馃馃Δ
馃悢KONFERENCJA 鈥 2 wrze艣nia 2023
Program pierwszego dnia Festiwalu wype艂ni konferencja bran偶owa z udzia艂em krajowych ekspert贸w, panele i dyskusje. B臋dzie to czas wymiany wiedzy i do艣wiadcze艅, wspieraj膮cej podnoszenie kwalifikacji polskiej bran偶y drobiarskiej i daj膮cy wzajemn膮 inspiracj臋 do rozwoju w oparciu o nowe technologie, innowacyjne rozwi膮zania czy 藕r贸d艂a finansowania dzia艂alno艣ci. Od 2014 r. Polska jest najwi臋kszym w Unii Europejskiej producentem drobiu. Utrzymuj膮cy si臋 rozw贸j produkcji drobiarskiej w Polsce jest stymulowany rosn膮cym popytem eksportowym oraz zapotrzebowaniem na dr贸b zar贸wno ze strony krajowego sektora HoReCa, jak i bezpo艣rednio przez konsument贸w. Du偶y eksport i wzrost spo偶ycia to nie tylko pow贸d do dumy, ale te偶 ogromne wyzwanie. Polscy producenci i przetw贸rcy musz膮 si臋 rozwija膰 i pod膮偶a膰 za nowymi trendami konsumenckimi.
馃悢IMPREZA PLENEROWA 鈥 3 wrze艣nia 2023
Celem Festiwalu jest tak偶e podnoszenie 艣wiadomo艣ci polskich konsument贸w na temat walor贸w i jako艣ci mi臋sa drobiowego. Okazj膮 do realizacji tego celu b臋dzie drugi dzie艅 Festiwalu, kt贸rego program przyjmie form臋 rodzinnego pikniku z udzia艂em tysi臋cy odwiedzaj膮cych. W programie: prezentacje wystawc贸w promuj膮cych swoje produkty i K贸艂 Gospody艅 Wiejskich, kt贸re pod okiem uznanych szef贸w kuchni i mistrz贸w w przygotowywaniu mi臋s 鈥 braci Budnik 鈥 pochwal膮 si臋 swoimi umiej臋tno艣ciami kulinarnymi w 艂膮czeniu tradycyjnych przepis贸w z nowoczesnymi trendami. Nie zabraknie dzia艂a艅 edukacyjnych, przestrzeni do degustacji, prezentacji maszyn i urz膮dze艅, strefy z atrakcjami dla najm艂odszych, a tak偶e rodzinnej zabawy przy muzyce. Na festiwalowej scenie wyst膮pi膮 FEEL, Kombi i Papa D.
馃悢Organizatorem Og贸lnopolskiego Festiwalu Drobiu jest Stowarzyszenie Innowator贸w Wsi b臋d膮ce og贸lnokrajow膮 organizacj膮 zrzeszaj膮c膮 producent贸w rolnych i przetw贸rc贸w produkt贸w rolno-spo偶ywczych.
Projekt zosta艂 sfinansowany z Funduszu Promocji Mi臋sa Drobiowego.
馃悢WARUNKI UDZIA艁U:
馃悢 Konferencja 鈥 aby wzi膮膰 udzia艂 w konferencji (2 wrze艣nia) nale偶y wype艂ni膰 formularz zg艂oszeniowy: www.festiwaldrobiu.pl/formularz-zgloszeniowy. Liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejno艣膰 zg艂osze艅.
馃悢Strefa wystawc贸w 鈥 zapraszamy do wsp贸艂tworzenia strefy wystawienniczej w drugim dniu Festiwalu (3 wrze艣nia). Zapewniamy potrzebn膮 powierzchni臋, przy艂膮cza i promocj臋 wydarzenia. Szczeg贸艂y i regulamin dla wystawc贸w: www.festiwaldrobiu.pl/wystawcy
馃悢Konkurs dla KGW – konkurs kulinarny dla K贸艂 Gospody艅 Wiejskich (3 wrze艣nia) to szansa na cenne nagrody. Szczeg贸艂owe warunki udzia艂u dost臋pne na www.festiwaldrobiu.pl/konkurs-kulinarny

馃悢Festiwal odb臋dzie si臋 w Uniejowie (ul. Termalna 1). Dla festiwalowej publiczno艣ci wst臋p na wydarzenie jest wolny.

Back to top